Een geschenkdoos vol smaak en creativiteit.
Ontwerp nu elk van de 9 chocoladeblokjes helemaal zelf — met verschillende logo’s, foto’s of tekststickers. Mix, match en maak er iets unieks van: van stadsbeelden tot productlogo’s of persoonlijke Sint, kerst- of Paasgroeten. Leuk om te geven, nóg leuker om te maken.
| Artikelnummer | CG00020.001 |
|---|---|
| Brutogewicht | 119g |
| Nettogewicht | 99g |
| Afmetingen (LxBxH) | 140x140x15mm |
| EAN | 8720941520512 |
| Brievenbus | Ja |
| Geefmoment - consument | Afscheid, Bedankt, Beterschap, Denken aan, Gefeliciteerd, Jubileum, Liefde, Nieuwe baan, Sorry, Sterkte, Verhuizing, Verjaardag |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |


































