Een smakelijke succeswens in chocolade! De chocolade blokjes vormen de tekst Succes en wordt aangevuld met een melkchocolade klavertje. Het geheel wordt verpakt in een luxe rode geschenkdoos.
| Artikelnummer | CT00003.003 |
|---|---|
| Brutogewicht | 151g |
| Nettogewicht | 66g |
| Afmetingen (LxBxH) | 210x125x23mm |
| EAN | 8720941506004 |
| Brievenbus | Ja |
| Geefmoment - consument | Succes |
| Verzenden naar meerdere adressen | Ja |
| Personaliseren | Nee |



































